Etusivu Yhteystiedot Kiviainestuotannon yhteystiedot Suomessa
Kiviainestuotannon yhteystiedot.

Kiviainestuotannon yhteystiedot

Yhteydenottolomake
Tietosi ovat turvassa. Lue lisää tietosuojaselosteestamme.
Kiitos yhteydenotostasi!
Olemme sinuun yhteydessä mahdollisimman pian. Voit lähettää uuden pyynnön 15 minuutin kuluttua.
Yhteydenottolomake
Kiviainestuotannon laitemyynnin yhteystiedot Suomessa.
Laitemyynti ja vuokraus

Uudet laitteet

Mikko Luopio (Etelä-Suomi)                              
044-0586746
mikko.luopio@mogroup.com                             

Jussi Mäkelä (Pohjois-Suomi) 
040-8336738
jussi.m.makela@mogroup.com

Käytetyt laitteet ja vuokraus

Ari Koskensalo (koko Suomi)
0400-421360
ari.koskensalo@mogroup.com

Kiviainestuotannon jälkimarkkinatuotteiden ja palvelumyynnin yhteystiedot Suomessa.
Jälkimarkkinapalvelut

Jarmo Mäkihonko (Etelä-Suomi)
050-3171258
jarmo.makihonko@mogroup.com

Pasi Meriläinen (Pohjois-Suomi)
040-5354605
pasi.merilainen@mogroup.com

Kiviainestuotannon varaosa- ja kulutusosamyynnin yhteystiedot Suomessa.
Vara- ja kulutusosat

Jari-Matti Lahdensivu (koko Suomi)
040-7620973
jari-matti.lahdensivu@mogroup.com

Pekka Räty (koko Suomi)
040-8239430
pekka.raty@mogroup.com

Marko Haanpää (koko Suomi)
0400-368644
marko.haanpaa@mogroup.com

Sähköiset tilaukset: myynti@metso.com

Kiviainestuotannon huollon yhteystiedot Suomessa.
Huolto

Kenttähuolto

Manu Anttila (koko Suomi)
050-5605147
manu.anttila@mogroup.com

Petteri Piirainen (koko Suomi)
050-3170585
petteri.piirainen@mogroup.com

Huoltokorjaamo

Jukka Kauranen (koko Suomi)
050-503174221
jukka.kauranen@mogroup.com

Mikko Kananoja (koko Suomi)
040-7784209
mikko.kananoja@mogroup.com