Home Campaigns Kariéra

Kariéra ve společnosti Metso Outotec

Kariéra ve společnosti Metso Outotec
Vítejte na kariérních stránkách Metso Outotec Czech Republic. Do našeho neustále rozšiřujícího se týmu hledáme nové kolegy a kolegyně. Přijďte pracovat k nám!
Metso Outotec Global

Metso Outotec Global

Metso Outotec je přední světová společnost, která vyrábí a prodává stroje, zařízení a služby pro trvale udržitelné zpracování přírodních zdrojů v oblasti těžby nerostných surovin, kameniva a upravárenství.

Historie společnosti se začala psát roku 1868, kdy Erik Jan Hammarberg založil ve Švédsku železárny Sunds Bruk, čímž byly položeny základy pro budoucí společnost Metso Outotec.

Naše centrála se nachází ve finských Helsinkách a odtud spravujeme všechny své divize a pobočky po celém světě.

V oblasti hornictví nabízíme jak jednotlivé stroje a technologie, tak i dodání komplexního řešení pro těžební operace na klíč. Nabízíme řešení pro veškerou povrchovou těžbu. Disponujeme zařízeními a technologiemi pro lomy, dodavatele kameniva, stavební firmy nebo demolice. Naše produkce zahrnuje drtiče, síta, podavače nebo třídící zařízení.

Metso Outotec Czech Republic

Metso Outotec Czech Republic

Skupina Metso se objevila na českém trhu už v roce 2001, ale rok 2020 je důležitým milníkem pro celou společnost Metso. Na globální úrovni došlo ke spojení nadnárodních společností Metso a Outotec a vzniká tak jedna společnost Metso Outotec.

V České republice má Metso Outotec hned dvě pobočky, a to v Přerově a v Brně.

Metso Outotec Brno

Brněnská pobočka se zabývá prodejem a servisem strojních zařízení pro těžbu a zpracování kameniva a minerálů v povrchových lomech, dolech a stavbách (např. drtiče, třídiče nebo dopravníky). Zajišťuje i konzultační poradenství v oblastech zpracování a úpravy surovin.

Poskytuje a dále rozšiřuje prodejní a servisní služby. Zajišťuje náhradní a otěruvzdorné díly pro své zákazníky z oblastí úpravy nerudních i rudních surovin, recyklace stavební suti a kovošrotu, slévárenství a projekce úpravárenských celků. Některé stroje byly instalovány také v oblasti recyklace stavebního odpadu, kovošrotu a v oblasti úpravy rud.

Metso Outotec Přerov

Přerovská pobočka se nachází v bývalém areálu přerovských strojíren v Přerově. Je výrobcem nejnáročnějších odlitků pro vlastní strojní zařízení, a to zejména pro stroje určené k těžbě, zpracování kameniva a minerálů.

Produkce přerovské slévárny je zaměřena na výrobu otěruvzdorných ocelí (tedy manganových, chrom-molybdenových a ocelí z bílé litiny). Průměrná váha odlitků se pohybuje kolem 2 tun. Do světa tak z Přerova putují odlitky do surovinových mlýnů, kladiva a vyložení kladivových drtičů. Kombinuje se zde tradiční řemeslo a preciznost s nejmodernějšími technologiemi a digitalizací.

Volná pracovní místa
Proč jít pracovat k nám?

Proč jít pracovat k nám?

  • zajistíme práci v bezpečném prostředí s moderními technologiemi špičkové kvality
  • získáte zázemí stabilní zahraniční společnosti s dlouholetou tradicí
  • nabízíme velmi přátelskou a neformální atmosféru
  • poskytujeme práci na trvalý pracovní poměr

Co nabízíme navíc?

  • 5 týdnů dovolené
  • 5 sick days ročně
  • závodní dotované stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění (po jednom roce práce)
  • úrazové pojištění 24/7, platné i v zahraničí
  • rozvoj a vzdělávání
Kontakty
Kontakty

prace(at)mogroup.com

+420 777 570 079, +420 602 570 778